Dowolny HTML, CSS i JS

Ulubieńcy Wakacji

 Hejka! Wiem, że dosyć długo mnie nie było, ale coś mi wypadło, a przez to nie mogłam wcześniej zrobić postu z ulubieńców wakacji. Nie ważne, że są w połowie września, gdzie za oknem już jest jesień.;)

  Serdecznie zapraszam do komentowania i wchodzenia na moje media społecznościowe, do których linki macie na górze;)

1. Peeling do ciała

Moim pierwszym ulubieńcem jest peeling do ciała z "Joanny". Ma piękny zapach mango, dzięki któremu po użyciu skóra pięknie pachnie i jest bardzo gładka.

ok. 12 zł.

2. Krem NIVEA

Chyba każda z nas nie chciała by mieć suchej skóry twarzy, a krem NIVEA nam ją ochroni i nawilży. Wystarczy nałożyć krem na oczyszczoną skórę i poczekać aż się wchłonie. Potem możemy już spokojnie się malować;)

ok. 10 - 15 zł.

3. Matowa pomadka

Jednym z moich ulubionych kosmetyków jest właśnie ta pomadka z Bell. Myślałam, że będzie gorsza, ale jest całkiem fajna i niedroga. Szybko zasycha na ustach, a przy tym nie skleja ust, także można zaznaczyć przy niej same plusy:)

ok. 10 zł.

4. Kredka do brwi

Następną rzeczą jest kredka do brwi z Miss Sporty. Można nią wyrysować i wypełnić idealnie brwi, a także ma szczoteczkę do wyczesywania, co też jest plusem;)

ok. 8 zł

5. Tusz do rzęs

Kolejna rzecz z Miss Sporty, czyli tusz do rzęs. Trafił do ulubieńców dlatego, że wydłuża, pogrubia i nadaje objętości  rzęsą.

ok 20 zł.

6. Nivea hairmilk

Produkty z NIVEA są naprawdę dobre i na ten temat chyba nie muszę nic mówić. Nadaję dobrej objętości włosom i chroni je przed rozdwojeniem się i zniszczeniem.

ok. 10 zł.

21.09.2017r.

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.